O FIRMIE

Szanowni Państwo

 

PW Produs Sp.z o.o.  powstał w  2001 roku specjalizując się w wyrobach z blachy i metalu. W roku 2005 produkcję rozszerzono o utworzone dwa nowe działyprzetwórstwo stali nierdzewnej oraz konstrukcje stalowe. W roku 2008 firma uzyskała nadane przez niemiecki  TUEV Nord kwalifikacje certyfikowanego zakładu spawalniczego wg normy DIN 18 800 część 7 D oraz ISO 3432. Ok.80 % naszej produkcji wysyłane jest na export do renomowanych odbiorców w Niemczech, Austrii, Szwajcarji, Holandi i Norwegii.

Firma nasza zatrudnia ok.50 pracowników i dysponuje powierzchnią produkcyjno-biurową o łącznej wielkości 3500 m2. Usytuowanie naszej firmy w niedalekiej odległości od autostrady A15 jak również od granicy z Niemcami (około 30 km) pozwala nam zapewnić szybki i bezpośredni kontakt zarówno z kontrahentami krajowymi jak i zagranicznymi.

Szeroką paletę naszych produktów podzielić można na:

Wyroby z blachy

 •    skrzynki narzędziowe
 •    kasety metalowe na narzędzia
 •    obudowy do maszyn i urządzeń
 •    stoły montażowe składane i stałe
 •    regały
 •    koziołki montażowe rozkładane lub z rolką
 •    zestawy warsztatowe (stoły + szafki) standardowe oraz serie zestawów warsztatowych wyższej klasy,   zarówno według katalogu jak również na  indywidualne zamówienie klienta.

 Wyroby ze stali nierdzewnej począwszy od obróbki blach po  skomplikowane indywidualne rozwiązania konstrukcyjne.

 Wyroby działu konstrukcji stalowych:

 •   produkcja i montaż hal – zarówno produkcyjnych jak i magazynowych wg indywidualnych projektów
 •   konstrukcje przemysłowe i budowlane ( ciężar jednego elementu  do 5 ton i długości 20 m)
 •   płoty, bramy,  zadaszenia,
 •   schody, balustrady, itp.

Wszelkie życzenia klientów dotyczące zakresu wykonywanych przez nas produktów są uwzględniane w procesie projektowania i produkcji zarówno w małych jak i dużych seriach.

 Nasz park maszynowy składa się z:

przecinarki plazmowo/tlenowej z głowicą plazmową 3D głowicą tlenową do 100 mm, wymiary stołu 2m x 6m, przecinarki laserowej 3 KW wymiary stołu 1,5 m X 3 m, nowoczesnego robota spawalniczego ( 6 osi, obrotowe stoły 1m X 2m ), suwnicy- udźwig do 5t, 23 pras mimośrodowych od 6 do 100 ton, 6 zgrzewarek elektrycznych, 3 gilotyn (długość maks. 3m, grubość maks.6 mm), 2 pras krawędziowych CNC 80 ton/3 m, zaginarek, niciarek, walcarek ,linii technologicznej do malowania proszkowego oraz własnej dobrze wyposażonej narzędziowni.

Posiadamy również możliwość składowania i magazynowania produktów zarówno wytworzonych u nas jak również dostarczonych z zewnątrz przeznaczonych do wspólnej wysyłki. Szeroki kontakt z wieloma spedytorami zarówno krajowymi jak i zagranicznymi umożliwia nam zaoferowanie naszym klientom szerokiej oferty logistycznej.

Wykonujemy także usługi cięcia, tłoczenia, frezowania, szlifowania, toczenia, spawania TIG/ MAG  oraz malowania proszkowego.

Poszukujemy kooperantów oraz zleceniodawców w zakresie wyżej wymienionych możliwości produkcyjnych i usługowych.

Jesteśmy również otwarci na nowe wyzwania rynku w branżach pokrewnych.

 

Tadeusz Korzec

Prezes Zarządu